c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.65
/5 (154)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Guerlain
/
La Petite Robe Noire EDT
← Wróć do wyszukiwarki
3.65
/5 (154)
Guerlain
La Petite Robe Noire EDT
damskie
edt
Linia Zapachowa
Woda toaletowa
Woda perfumowana
Wybierz wariant
100 ml
od 318.29 zł
3.18 zł/ml
50 ml
od 272.00 zł
5.44 zł/ml
30 ml
od 107.63 zł
3.59 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Słodki
Wiśniowy
Owocowy
Migdałowy
Orzechowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Róża
Jaśmin
Nuty serca
Wiśnia
Jabłko
Kwiat pomarańczy
Nuty bazy
Biały bursztyn
Białe piżmo
Paczula