c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.55
/5 (196)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Guerlain
/
Aqua Allegoria Florabloom
← Wróć do wyszukiwarki
3.55
/5 (196)
Guerlain
Aqua Allegoria Florabloom
unisex
edt
Wybierz wariant
200 ml refill
od 840.00 zł
4.20 zł/ml
200 ml
od 510.00 zł
2.55 zł/ml
125 ml
od 362.49 zł
2.90 zł/ml
75 ml
od 276.43 zł
3.69 zł/ml
40 ml
od 194.11 zł
4.85 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Tuberozowy
Pudrowy
Tropikalny
Kokosowy
Słodki
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Mango
Bergamotka
Limonka
Nuty serca
Tuberoza
Irys
Fiołek
Róża
Nuty bazy
Kokos
Piżmo
Drzewo sandałowe