c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.65
/5 (6)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Elizabeth Arden
/
White Tea Eau Florale
← Wróć do wyszukiwarki
3.65
/5 (6)
Elizabeth Arden
White Tea Eau Florale
damskie
edt
Wybierz wariant
100 ml
od 168.52 zł
1.69 zł/ml
50 ml
od 109.38 zł
2.19 zł/ml
30 ml
od 57.00 zł
1.90 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Świeży
Kwiatowy
Słodki
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Konwalia
Pink freesia
Biała herbata
Nuty serca
Ambertonic®
Wiciokrzew
Nuty bazy
Piżmo
Bób tonka
Trisamber®