c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.55
/5 (76)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Christina Aguilera
/
Violet Noir
← Wróć do wyszukiwarki
3.55
/5 (76)
Christina Aguilera
Violet Noir
damskie
edp
Linia Zapachowa
Woda perfumowana
Mgiełka do ciała
Wybierz wariant
50 ml
od 73.90 zł
1.48 zł/ml
30 ml
od 52.00 zł
1.73 zł/ml
15 ml
od 41.36 zł
2.76 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Słodki
Owocowy
Kwiatowy
Syntetyczny
Pudrowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Marakuja
Nectarine blossom
Red grapefruit
Nuty serca
Irys
Róża
Kwiat pomarańczy
Nuty bazy
Bursztyn
Piżmo
Paczula