c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
4.40
/5 (4)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Dior
/
Dior Homme Intense
← Wróć do wyszukiwarki
4.40
/5 (4)
Dior
Dior Homme Intense
meskie
edp
Wybierz wariant
150 ml
od 762.69 zł
5.08 zł/ml
100 ml
od 519.00 zł
5.19 zł/ml
50 ml
od 405.00 zł
8.10 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Pudrowy
Irys
Słodki
Drzewny
Korzenny
Gurmandowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Florentine iris absolute
Nuty serca
Gruszka
Ecuadorian ambrette seed
Nuty bazy
Cedr wirginijski
Wetyweria