c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.70
/5 (198)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Carolina Herrera
/
Good Girl Blush
← Wróć do wyszukiwarki
3.70
/5 (198)
Carolina Herrera
Good Girl Blush
damskie
edp
Wybierz wariant
80 ml
od 446.99 zł
5.59 zł/ml
80 ml zestaw
od 455.00 zł
5.69 zł/ml
50 ml
od 352.78 zł
7.06 zł/ml
30 ml
od 230.53 zł
7.68 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Kwiatowy
Słodki
Owocowy
Kremowy
Pudrowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Bergamotka
Gorzki migdał
Nuty serca
Piwonia
Ylang-ylang
Nuty bazy
Wanilia
Bób tonka