c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.60
/5 (116)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Calvin Klein
/
Eternity Intense
← Wróć do wyszukiwarki
3.60
/5 (116)
Calvin Klein
Eternity Intense
damskie
edp
Wybierz wariant
100 ml
od 176.00 zł
1.76 zł/ml
50 ml
od 192.00 zł
3.84 zł/ml
30 ml
od 151.37 zł
5.05 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Różany
Świeży korzenny
Białe kwiaty
Cytrusowy
Kwiatowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Róża turecka
Nuty serca
Pieprz syczuański
Nuty bazy
Jaśmin sambac