c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.25
/5 (236)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Bruno Banani
/
Absolute Woman
← Wróć do wyszukiwarki
3.25
/5 (236)
Bruno Banani
Absolute Woman
damskie
edt
Wybierz wariant
50 ml
od 102.49 zł
2.05 zł/ml
30 ml
od 99.99 zł
3.33 zł/ml
20 ml
od 29.50 zł
1.48 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Owocowy
Cytrusowy
Słodki
Różany
Drzewny
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Różowy grejpfrut
Nuty serca
Różowy pieprz
Nuty bazy
Bursztyn
Wanilia