c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
4.00
/5 (65)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Givenchy
/
Gentleman Givenchy Boisée
← Wróć do wyszukiwarki
4.00
/5 (65)
Givenchy
Gentleman Givenchy Boisée
meskie
edp
Wybierz wariant
200 ml
od 375.15 zł
1.88 zł/ml
100 ml
od 256.00 zł
2.56 zł/ml
100 ml zestaw
od 314.29 zł
3.14 zł/ml
60 ml
od 191.99 zł
3.20 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Drzewny
Korzenny
Słodki
Pudrowy
Kremowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Kolendra
Geranium
Czarny pieprz
Nuty serca
Orris concrete
Drewno cedrowe
Kakao
Nuty bazy
Paczula
Drzewo sandałowe
Wood smoke