c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
4.25
/5 (241)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Valentino
/
Valentino Uomo Born in Roma
← Wróć do wyszukiwarki
4.25
/5 (241)
Valentino
Valentino Uomo Born in Roma
meskie
edt
Wybierz wariant
150 ml
od 588.60 zł
3.92 zł/ml
100 ml
od 380.96 zł
3.81 zł/ml
100 ml tester
od 301.61 zł
3.02 zł/ml
50 ml
od 256.62 zł
5.13 zł/ml
10 ml
od 101.15 zł
10.12 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Drzewny
Mineralny
Ozonowy
Aromatyczny
Wodny
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Mineral notes
Liść fiołka
Sól
Nuty serca
Imbir
Szałwia
Nuty bazy
Nuty drzewne
Wetyweria