c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
4.35
/5 (10)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Chanel
/
Bleu de Chanel EDT
← Wróć do wyszukiwarki
4.35
/5 (10)
Chanel
Bleu de Chanel EDT
meskie
edt
Linia Zapachowa
Woda toaletowa
Woda perfumowana
Dezodorant w sztyfcie
Spray do ciała
Wody po goleniu
Wybierz wariant
100 ml
od 615.00 zł
6.15 zł/ml
60 ml zestaw
od 379.00 zł
6.32 zł/ml
50 ml
od 445.00 zł
8.90 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Świeży
Cytrusowy
Drzewny
Korzenny
Wodny
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Nuty cytrusowe
Różowy pieprz
Wetyweria
Nuty serca
Grejpfrut
Cedr
Labdanum
Nuty bazy
Imbir
Drzewo sandałowe
Kadzidło