c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.95
/5 (166)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Yves Saint Laurent
/
Libre EDT
← Wróć do wyszukiwarki
3.95
/5 (166)
Yves Saint Laurent
Libre EDT
damskie
edt
Linia Zapachowa
Woda perfumowana
Woda toaletowa
Wybierz wariant
90 ml
od 719.00 zł
7.99 zł/ml
50 ml
od 555.00 zł
11.10 zł/ml
30 ml
od 389.00 zł
12.97 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Białe kwiaty
Cytrusowy
Lawendowy
Waniliowy
Aromatyczny
Piramida zapachowa
Nuty głowy
French lavender
Mandarynka
Bergamotka
Nuty serca
Absolut jaśminowy
Jasmine tea
Moroccan orange blossom absolute
Nuty bazy
Ambra szara
Piżmo
Wanilia