c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
4.00
/5 (68)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Valentino
/
Valentino Donna Born in Roma Green Stravaganza
← Wróć do wyszukiwarki
4.00
/5 (68)
Valentino
Valentino Donna Born in Roma Green Stravaganza
damskie
edp
Wybierz wariant
100 ml
od 490.00 zł
4.90 zł/ml
50 ml
od 360.80 zł
7.22 zł/ml
30 ml
od 246.01 zł
8.20 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Białe kwiaty
Waniliowy
Pudrowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Lapsang souchong tea
Nuty serca
Jaśmin
Nuty bazy
Wanilia