c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.75
/5 (63)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Montblanc
/
Mont Blanc Legend Red
← Wróć do wyszukiwarki
3.75
/5 (63)
Montblanc
Mont Blanc Legend Red
meskie
edp
Wybierz wariant
100 ml
od 167.99 zł
1.68 zł/ml
100 ml tester
od 115.44 zł
1.15 zł/ml
50 ml
od 106.00 zł
2.12 zł/ml
30 ml
od 88.05 zł
2.94 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Drzewny
Aromatyczny
Cytrusowy
Świeży korzenny
Ciepły korzenny
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Czerwona pomarańcza
Grejpfrut
Kardamon
Nuty serca
Cedr
Szałwia muszkatołowa
Jagody jałowca
Nuty bazy
Cedr atlaski
Mahoń
Bób tonka