c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
4.60
/5 (83)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Guerlain
/
Habit Rouge
← Wróć do wyszukiwarki
4.60
/5 (83)
Guerlain
Habit Rouge
meskie
edt
Linia Zapachowa
Woda toaletowa
Woda perfumowana
Wybierz wariant
150 ml
od 350.99 zł
2.34 zł/ml
100 ml
od 281.99 zł
2.82 zł/ml
50 ml
od 225.83 zł
4.52 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Cytrusowy
Bursztynowy
Drzewny
Ciepły korzenny
Aromatyczny
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Green lemon
Gorzka pomarańcza
Nuty serca
Paczula
Nuty bazy
Wanilia
Benzoes
Skóra