c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.10
/5 (39)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Lacoste
/
L.12.12 Rose
← Wróć do wyszukiwarki
3.10
/5 (39)
Lacoste
L.12.12 Rose
damskie
edp
Linia Zapachowa
Woda perfumowana
Woda toaletowa
Wybierz wariant
100 ml
od 277.90 zł
2.78 zł/ml
50 ml
od 151.20 zł
3.02 zł/ml
35 ml
od 101.17 zł
2.89 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Świeży
Kwiatowy
Słodki
Owocowy
Cytrusowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Zielona mandarynka
Mięta
Nuty serca
Frangipani
Piżmo
Róża
Nuty bazy
Piżmo
Bursztyn
Drewno cedrowe