c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.65
/5 (68)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Chloe
/
Chloé Rose Naturelle Intense
← Wróć do wyszukiwarki
3.65
/5 (68)
Chloe
Chloé Rose Naturelle Intense
damskie
edp
Wybierz wariant
150 ml refill
od 235.13 zł
1.57 zł/ml
150 ml
od 809.00 zł
5.39 zł/ml
100 ml
od 809.00 zł
8.09 zł/ml
50 ml
od 326.00 zł
6.52 zł/ml
30 ml
od 223.00 zł
7.43 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Drzewny
Różany
Cytrusowy
Pudrowy
Aromatyczny
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Neroli
Bergamotka
Nuty serca
Róża
Oak tree
Nuty bazy
Drzewo sandałowe
Cedr