c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.65
/5 (60)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Viktor & Rolf
/
Flowerbomb
← Wróć do wyszukiwarki
3.65
/5 (60)
Viktor & Rolf
Flowerbomb
damskie
edp
Wybierz wariant
100 ml
od 455.00 zł
4.55 zł/ml
50 ml
od 278.99 zł
5.58 zł/ml
50 ml zestaw
od 346.09 zł
6.92 zł/ml
30 ml
od 195.01 zł
6.50 zł/ml
30 ml zestaw
od 256.79 zł
8.56 zł/ml
20 ml
od 121.36 zł
6.07 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Słodki
Kwiatowy
Owocowy
Gurmandowy
Świeży
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Bergamotka
Grejpfrut
Mandarynka
Vinegar
Nuty serca
Szałwia muszkatołowa
Geranium
Gałka muszkatołowa
Mięta pieprzowa
Nuty bazy
Bursztyn
Cedr
Labdanum
Wetyweria
Sulfur