c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
Oceń ten zapach
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Chanel
/
Bleu de Chanel
← Wróć do wyszukiwarki
Oceń ten zapach
Chanel
Bleu de Chanel
meskie
edp
Linia Zapachowa
Woda toaletowa
Woda perfumowana
Dezodorant w sztyfcie
Spray do ciała
Wody po goleniu
Wybierz wariant
150 ml
od 739.00 zł
4.93 zł/ml
100 ml
od 709.00 zł
7.09 zł/ml
60 ml zestaw
od 499.00 zł
8.32 zł/ml
50 ml
od 499.00 zł
9.98 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
cytrusowy
ambrowy
drzewny
świeży
korzenny
aromatyczny
świeży
dymny
balsamiczny
pudrowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Grejpfrut
Cytryna
Mięta
Bergamotka
Różowy pieprz
Aldehydy
Kolendra
Nuty serca
Imbir
Gałka muszkatołowa
Jaśmin
Melon
Nuty bazy
Kadzidło
Bursztyn
Cedr
Drzewo sandałowe