c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.75
/5 (11)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Montblanc
/
Mont Blanc Signature
← Wróć do wyszukiwarki
3.75
/5 (11)
Montblanc
Mont Blanc Signature
damskie
edp
Wybierz wariant
90 ml
od 259.12 zł
2.88 zł/ml
50 ml
od 205.00 zł
4.10 zł/ml
30 ml
od 99.97 zł
3.33 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Kremowy
Słodki
Kwiatowy
Owocowy
Pudrowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Klementynka
Nuty serca
Magnolia
Ylang-ylang
Piwonia
Nuty bazy
Białe piżmo
Wanilia
Benzoes