c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
4.00
/5 (164)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Valentino
/
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy
← Wróć do wyszukiwarki
4.00
/5 (164)
Valentino
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy
damskie
edp
Wybierz wariant
100 ml
od 569.00 zł
5.69 zł/ml
50 ml
od 305.00 zł
6.10 zł/ml
30 ml
od 253.00 zł
8.43 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Owocowy
Piżmowy
Cytrusowy
Tropikalny
Słodki
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Kiwi
Brazilian orange
Nuty serca
Indian jasmine
Ambretta (piżmian)
Róża
Nuty bazy
Białe piżmo
Texas cedar