c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.50
/5 (153)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Trussardi
/
Trussardi Ruby Red
← Wróć do wyszukiwarki
3.50
/5 (153)
Trussardi
Trussardi Ruby Red
damskie
edp
Wybierz wariant
90 ml
od 160.00 zł
1.78 zł/ml
90 ml tester
od 97.96 zł
1.09 zł/ml
60 ml
od 130.82 zł
2.18 zł/ml
30 ml
od 108.00 zł
3.60 zł/ml
30 ml zestaw
od 108.00 zł
3.60 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Ciepły korzenny
Drzewny
Owocowy
Paczulowy
Słodki
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Czerwone owoce
Imbir
Bergamotka
Nuty serca
Storczyk waniliowy
Ylang ylang
Cynamon
Nuty bazy
Paczula
Drzewo sandałowe
Orcanox™