c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
4.15
/5 (91)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Trussardi
/
Trussardi Donna EDT
← Wróć do wyszukiwarki
4.15
/5 (91)
Trussardi
Trussardi Donna EDT
damskie
edt
Linia Zapachowa
Woda toaletowa
Woda perfumowana
Wybierz wariant
100 ml
od 160.01 zł
1.60 zł/ml
50 ml
od 126.00 zł
2.52 zł/ml
30 ml
od 84.00 zł
2.80 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Bursztynowy
Aromatyczny
Kwiatowy
Ciepły korzenny
Białe kwiaty
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Kolendra
Mandarynka
Imbir
Hiacynt
Nuty serca
Goździk
Róża
Tuberoza
Ylang-ylang
Nuty bazy
Benzoes
Drewno cedrowe
Labdanum
Paczula