c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
Oceń ten zapach
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Dior
/
Sauvage
← Wróć do wyszukiwarki
Oceń ten zapach
Dior
Sauvage
meskie
edp
Linia Zapachowa
Woda toaletowa
Woda perfumowana
Wybierz wariant
300 ml
od 1510.79 zł
5.04 zł/ml
200 ml
od 736.08 zł
3.68 zł/ml
100 ml
od 559.00 zł
5.59 zł/ml
60 ml
od 379.50 zł
6.33 zł/ml
30 ml
od 315.00 zł
10.50 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
świeży korzenny
ambrowy
cytrusowy
aromatyczny
piżmowy
drzewny
lawendowy
ziołowy
ciepły korzenny
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Bergamotka
Pieprz
Nuty serca
Pieprz syczuański
Lawenda
Różowy pieprz
Wetyweria
Paczula
Geranium
Elemi
Nuty bazy
Ambroksan
Cedr
Labdanum