c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.60
/5 (104)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Sisley
/
L'Eau Revée d'Ikar
← Wróć do wyszukiwarki
3.60
/5 (104)
Sisley
L'Eau Revée d'Ikar
unisex
edt
Wybierz wariant
100 ml
od 559.00 zł
5.59 zł/ml
100 ml tester
od 190.00 zł
1.90 zł/ml
50 ml
od 244.99 zł
4.90 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Aromatyczny
Cytrusowy
Drzewny
Balsamiczny
Ziemisty
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Cytryna
Gorzka pomarańcza
Geranium
Nuty serca
Mastic or lentisque
Irys
Pistachio
Nuty bazy
Wetyweria
Labdanum
Drzewo sandałowe