c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.60
/5 (5)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Guerlain
/
Shalimar
← Wróć do wyszukiwarki
3.60
/5 (5)
Guerlain
Shalimar
damskie
edt
Linia Zapachowa
Woda toaletowa
Woda perfumowana
Ekstrakt perfum
Wybierz wariant
93 ml
od 398.89 zł
4.29 zł/ml
93 ml refill
od 560.00 zł
6.02 zł/ml
90 ml
od 311.51 zł
3.46 zł/ml
50 ml
od 263.88 zł
5.28 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Orientalny
Pudrowy
Korzenny
Kwiatowy
Słodki
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Bergamotka
Kwiaty
Nuty serca
Irys
Jaśmin
Róża
Nuty bazy
Wanilia
Nuty balsamiczne
Bób tonka