c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
4.00
/5 (191)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Guerlain
/
Aqua Allegoria Bergamote Calabria
← Wróć do wyszukiwarki
4.00
/5 (191)
Guerlain
Aqua Allegoria Bergamote Calabria
unisex
edt
Wybierz wariant
200 ml refill
od 840.00 zł
4.20 zł/ml
200 ml
od 498.09 zł
2.49 zł/ml
125 ml
od 373.99 zł
2.99 zł/ml
75 ml
od 276.43 zł
3.69 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Cytrusowy
Ciepły korzenny
Aromatyczny
Świeży korzenny
Drzewny
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Bergamotka kalabryjska
Petitgrain
Nuty serca
Imbir
Kardamon
Nuty bazy
Białe piżmo
Nuty drzewne