c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.95
/5 (263)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Elizabeth Arden
/
White Tea EDP
← Wróć do wyszukiwarki
3.95
/5 (263)
Elizabeth Arden
White Tea EDP
damskie
edp
Linia Zapachowa
Woda perfumowana
Woda toaletowa
Wybierz wariant
100 ml
od 127.39 zł
1.27 zł/ml
50 ml
od 127.11 zł
2.54 zł/ml
30 ml
od 63.00 zł
2.10 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Aromatyczny
Zielony
Morski
Drzewny
Irysowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Szałwia muszkatołowa
Mandarynka włoska
Sea breeze
Nuty serca
Biała herbata
Jaśmin
Maté absolute
Rose water
Nuty bazy
Drewno bursztynowe
Piżmo
Venezuelan tonka bean