c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.10
/5 (132)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Kenzo
/
Kenzo World
← Wróć do wyszukiwarki
3.10
/5 (132)
Kenzo
Kenzo World
damskie
edp
Linia Zapachowa
Woda perfumowana
Woda toaletowa
Wybierz wariant
75 ml
od 241.01 zł
3.21 zł/ml
50 ml
od 212.01 zł
4.24 zł/ml
30 ml
od 143.00 zł
4.77 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Kwiatowy
Słodki
Syntetyczny
Owocowy
Świeży
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Piwonia
Nuty serca
Jaśmin egipski
Nuty bazy
Ambroxan