c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.70
/5 (74)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Kenzo
/
Flower by Kenzo Poppy Bouquet
← Wróć do wyszukiwarki
3.70
/5 (74)
Kenzo
Flower by Kenzo Poppy Bouquet
damskie
edp
Linia Zapachowa
Woda perfumowana
Woda toaletowa
Wybierz wariant
50 ml
od 201.50 zł
4.03 zł/ml
50 ml tester
od 116.00 zł
2.32 zł/ml
30 ml
od 136.00 zł
4.53 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Białe kwiaty
Owocowy
Różany
Drzewny
Orzechowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Nashi pear
Nuty serca
Gardenia
Róża bułgarska
Nuty bazy
Almond tree