c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
4.10
/5 (271)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Kenzo
/
Kenzo Amour
← Wróć do wyszukiwarki
4.10
/5 (271)
Kenzo
Kenzo Amour
damskie
edp
Wybierz wariant
100 ml
od 216.99 zł
2.17 zł/ml
50 ml
od 147.00 zł
2.94 zł/ml
30 ml
od 141.00 zł
4.70 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Waniliowy
Kwiatowy
Pudrowy
Mleczny
Słodki
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Rice
Biała herbata
Nuty serca
Frangipani
Kwiat wiśni
Heliotrop
Nuty bazy
Wanilia
Kadzidło
Piżmo
Thanaka wood