c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
4.15
/5 (3)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Dior
/
Sauvage EDT
← Wróć do wyszukiwarki
4.15
/5 (3)
Dior
Sauvage EDT
meskie
edt
Linia Zapachowa
Woda toaletowa
Woda perfumowana
Wybierz wariant
200 ml
od 719.00 zł
3.60 zł/ml
60 ml
od 359.00 zł
5.98 zł/ml
30 ml
od 301.32 zł
10.04 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Świeży
Korzenny
Syntetyczny
Cytrusowy
Drzewny
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Bergamotka
Pieprz
Nuty serca
Pieprz syczuański
Lawenda
Różowy pieprz
Wetyweria
Paczula
Geranium
Elemi
Nuty bazy
Ambroksan
Cedr
Labdanum