c
mparfum
c
mparfum
Koszyk
Więcej
Zaloguj się
← Wróć
3.75
/5 (264)
Ulubione
Ustaw alert
Do koszyka
comparfum
/
Chloe
/
Chloé Rose Tangerine
← Wróć do wyszukiwarki
3.75
/5 (264)
Chloe
Chloé Rose Tangerine
damskie
edt
Wybierz wariant
75 ml
od 358.50 zł
4.78 zł/ml
50 ml
od 221.82 zł
4.44 zł/ml
30 ml
od 161.00 zł
5.37 zł/ml
Oferty cenowe
Oferty
Poznaj Zapach
Historia Cen
Udostępnij zapach
Główne akordy
Różany
Cytrusowy
Owocowy
Drzewny
Kwiatowy
Piramida zapachowa
Nuty głowy
Mandarynka
Czarna porzeczka
Nuty serca
Róża
Nuty bazy
Cedr
Biały bursztyn
Chloe Chloé Rose Tangerine
Najniższa cena spośród wszystkich sklepów, dzień po dniu.
1 tydz
1 mies
1 rok